Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Aluemyynti (23)

Alla on esitetty Saint-Gobain Finland Oy / Weberin myynnin yhteystiedot. Voit hakea myyntihenkilöä

  • alueen
  • asiakasryhmän tai
  • erikoisosaamisen perusteella

Jokaisesta myyntihenkilöstä saa lisätietoja otsikkoa klikkaamalla. Karttalinkin avulla voit myös paikallistaa myyntihenkilön toimipisteen.

Luettelo

Pekka Hellsten, Tekninen palvelupäällikkö

Pekka Hellsten, Tekninen palvelupäällikkö

PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 335, 0400-432049
Email: pekka.hellsten@e-weber.fi

Mauri Isorinne, Tekninen palvelupäällikkö

Mauri Isorinne, Tekninen palvelupäällikkö

PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 249, 050-4447738
Email: mauri.isorinne@e-weber.fi

Ari Hauta-aho, aluepäällikkö, alue 7

Ari Hauta-aho, aluepäällikkö, alue 7

Rautakaupat, rakennustarvikeliikkeet, erikoisliikkeet, paikalliset rakennusliikkeet, urakoitsijat
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 683, 0400-432052
Email: ari.hauta-aho@e-weber.fi

Tomi Rajala

Tomi Rajala

Suunnittelijat
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 243, 040-5613661
Email: tomi.rajala@e-weber.fi

Timo Rautanen

Timo Rautanen

Suunnittelijat
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 274, 0400-452734
Email: timo.rautanen@e-weber.fi

Vesa Räsänen

Vesa Räsänen

Suunnittelijat
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 334, 050-4431498
Email: vesa.rasanen@e-weber.fi

Ville Huovinen, aluepäällikkö, alue 1

Ville Huovinen, aluepäällikkö, alue 1

Rautakaupat ja rakennustarvikeliikkeet, paikalliset rakennusliikkeet
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 352, 0400-882393
Email: ville.huovinen@e-weber.fi

Jarmo Hosio

Jarmo Hosio

Lattiaratkaisut ja -projektit, suunnittelijat
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 292, 050-60793
Email: jarmo.hosio@e-weber.fi

Mika Lammi, aluepäällikkö, alueet 1, 2, 3, 7

Mika Lammi, aluepäällikkö, alueet 1, 2, 3, 7

Julkisivu-, erikois- ja perustusurakoitsijat
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 253, 0500-599001
Email: mika.lammi@e-weber.fi

Matti Lemmetti, aluepäällikkö, alue 4

Matti Lemmetti, aluepäällikkö, alue 4

Rautakaupat, rakennustarvikeliikkeet, erikoisliikkeet, paikalliset rakennusliikkeet
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 040-938 1931
Email: matti.lemmetti@e-weber.fi

Tero Liimatainen, aluepäällikkö, alueet 1, 2, 3 ja 4

Tero Liimatainen, aluepäällikkö, alueet 1, 2, 3 ja 4

Suunnittelijat ja urakoitsijat
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 385, 040-501 6997
Email: tero.liimatainen@e-weber.fi

Sampo Linnaranta, aluepäällikkö, alue 6

Sampo Linnaranta, aluepäällikkö, alue 6

Rautakaupat, rakennustarvikeliikkeet, erikoisliikkeet, paikalliset rakennusliikkeet, urakoitsijat
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 498, 050-3659465
Email: sampo.linnaranta@e-weber.fi

Mika Lipsanen, aluepäällikkö, alue 5

Mika Lipsanen, aluepäällikkö, alue 5

Rautakaupat, rakennustarvikeliikkeet, erikoisliikkeet, paikalliset rakennusliikkeet, urakoitsijat
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 804, 044-5120768
Email: mika.lipsanen@e-weber.fi

Sami Luokkala

Sami Luokkala

Valtuutetut lattiaurakoitsijat
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 233, 040-1723664
Email: sami.luokkala@e-weber.fi

Risto Markkanen, aluepäällikkö, alueet 1, 3, 4

Risto Markkanen, aluepäällikkö, alueet 1, 3, 4

Valtakunnalliset rakennusliikkeet
Hatanpään Valtatie 24
33100 Tampere
Puh. 010 44 22 806, 0400-471442
Email: risto.markkanen@e-weber.fi

Nina Matero, aluepäällikkö, alueet 1, 3, 4

Nina Matero, aluepäällikkö, alueet 1, 3, 4

Valtakunnalliset rakennusliikkeet
Strömberginkuja 2
00380 Helsinki
Puh. 010 44 22 237, 040-826 0829
Email: nina.matero@e-weber.fi

Risto Moilanen, aluepäällikkö, alue 8

Risto Moilanen, aluepäällikkö, alue 8

Rautakaupat, rakennustarvikeliikkeet, erikoisliikkeet, paikalliset rakennusliikkeet, urakoitsijat
Kahitie 27
90310 Oulu
Puh. 010 44 22 851, 050-5853515
Email: risto.moilanen@e-weber.fi

Reima Nieminen, aluepäällikkö, alue 3

Reima Nieminen, aluepäällikkö, alue 3

Rautakaupat, rakennustarvikeliikkeet, paikalliset rakennusliikkeet
Hatanpään Valtatie 24
33100 Tampere
Puh. 010 44 22 635, 040-7257649
Email: reima.nieminen@e-weber.fi

Kaj Nylund, aluepäällikkö, alue 2

Kaj Nylund, aluepäällikkö, alue 2

Rautakaupat ja rakennustarvikeliikkeet, paikalliset rakennusliikkeet
Rautatehtaankatu 8
20200 Turku
Puh. 010 44 22 841, 0400-525360
Email: kaj.nylund@e-weber.fi

Kai Oksanen, aluepäällikkö, alue 1

Kai Oksanen, aluepäällikkö, alue 1

Julkisivu-, erikois- ja perustusurakoitsijat
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 358, 040-5773437
Email: kai.oksanen@e-weber.fi

Mikko Palviainen, aluepäällikkö, alue 1

Mikko Palviainen, aluepäällikkö, alue 1

Rautakaupat ja rakennustarvikeliikkeet, paikalliset rakennusliikkeet
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 348, 0400-937 112
Email: mikko.palviainen@e-weber.fi

Veli-Matti Pölönen, aluepäällikkö, alueet 2, 3

Veli-Matti Pölönen, aluepäällikkö, alueet 2, 3

Erikoisliikkeet, urakoitsijat
Oinasjärventie 201
25390 Kiikala
Puh. 010 44 22 484, 040-5449811
Email: veli-matti.polonen@e-weber.fi

Tomi Rajala, alueet 1, 3

Tomi Rajala, alueet 1, 3

Suunnittelijat
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 243, 040-5613661
Email: tomi.rajala@e-weber.fi

Timo Rautanen, alue 1, 2

Timo Rautanen, alue 1, 2

Suunnittelijat
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 274, 0400-452734
Email: timo.rautanen@e-weber.fi

Vesa Räsänen, alue 1, 4

Vesa Räsänen, alue 1, 4

Suunnittelijat
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 334, 050-4431498
Email: vesa.rasanen@e-weber.fi

Pekka Tolvanen, alueet 1, 4, 5

Pekka Tolvanen, alueet 1, 4, 5

Julkisivu-, erikois- ja perustusurakoitsijat
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 242, 040-672 2002
Email: pekka.tolvanen@e-weber.fi

Sami Tuominen, aluepäällikkö, alueet 1, 3 ja 4

Sami Tuominen, aluepäällikkö, alueet 1, 3 ja 4

Erikoisliikkeet, urakoitsijat
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 0400-901 038
Email: sami.tuominen@e-weber.fi