Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Leca myynti (8)

Alla on esitetty Saint-Gobain rakennustuotteet Oy:n Leca® liiketoiminnan yhteystiedot. Voit hakea myyntihenkilöä

  • alueen
  • asiakasryhmän tai
  • erikoisosaamisen perusteella

Jokaisesta myyntihenkilöstä saa lisätietoja otsikkoa klikkaamalla. Karttalinkin avulla voit myös paikallistaa myyntihenkilön toimipisteen.

Luettelo

Marko Jelonen, aluemyyntipäällikkö

Marko Jelonen, aluemyyntipäällikkö

Maanrakentamisen Leca® soraratkaisut
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 359, 040-125 7672
Email: marko.jelonen@leca.fi

Jouko Partanen, aluemyyntipäällikkö

Jouko Partanen, aluemyyntipäällikkö

Leca® soraan perustuvat rakenneratkaisut
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 244, 040-5411579
Email: jouko.partanen@leca.fi

Päivi Pöyhönen, projektipäällikkö

Päivi Pöyhönen, projektipäällikkö

Leca® kivitalot
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 298, 040-833 5907Email: paivi.poyhonen@leca.fi

Tero Hannula, aluemyyntipäällikkö

Tero Hannula, aluemyyntipäällikkö

Leca® harkkoihin perustuvat ratkaisut
Hatanpään Valtatie 24
33100 tampere
Puh. 010 44 22 637, 050-363 5815 Email: tero.hannula@leca.fi

Kari Rajala, laatu- ja kehityspäällikkö

Kari Rajala, laatu- ja kehityspäällikkö

Leca® sora, Leca® harkot ja Leca® hormistot
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 250, 040-134 6110
Email: kari.rajala@leca.fi

Timo Nuora, myyntipäällikkö

Timo Nuora, myyntipäällikkö

PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 247, 040-5119008
Email: timo.nuora@leca.fi

Mikko Pöysti

Mikko Pöysti

Leca® sora, Leca® harkot ja Leca® hormistot
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 223, 040-544 7588
Email: mikko.poysti@leca.fi

Perttu Sainio

Perttu Sainio

Myynti-insinööri
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh.+358 (0)10 44 22 00, +358 (0)400-239 761
Email: perttu.sainio@leca.fi