Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Aluemyynti (19)

Alla on esitetty Saint-Gobain Finland Oy / Weberin myynnin yhteystiedot. Voit hakea myyntihenkilöä

  • alueen
  • asiakasryhmän tai
  • erikoisosaamisen perusteella

Jokaisesta myyntihenkilöstä saa lisätietoja otsikkoa klikkaamalla. Karttalinkin avulla voit myös paikallistaa myyntihenkilön toimipisteen.

Luettelo

Sami Koivula, aluepäällikkö, alue 7

Sami Koivula, aluepäällikkö, alue 7

Rautakaupat, rakennustarvikeliikkeet, erikoisliikkeet, paikalliset rakennusliikkeet, urakoitsijat
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 683, 0400-432052
Email: sami.koivula@saint-gobain.com

Marko Alho, aluepäällikkö, alue 1

Marko Alho, aluepäällikkö, alue 1

Rautakaupat ja rakennustarvikeliikkeet, paikalliset rakennusliikkeet
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 040 194 3053
Email: marko.alho@saint-gobain.com

Matti Lemmetti, aluepäällikkö, alue 4

Matti Lemmetti, aluepäällikkö, alue 4

Rautakaupat, rakennustarvikeliikkeet, erikoisliikkeet, paikalliset rakennusliikkeet
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 040-938 1931
Email: matti.lemmetti@saint-gobain.com

Sampo Linnaranta, aluepäällikkö, alue 6

Sampo Linnaranta, aluepäällikkö, alue 6

Rautakaupat, rakennustarvikeliikkeet, erikoisliikkeet, paikalliset rakennusliikkeet, urakoitsijat
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 498, 050-3659465
Email: sampo.linnaranta@saint-gobain.com

Mika Lipsanen, aluepäällikkö, alue 5

Mika Lipsanen, aluepäällikkö, alue 5

Rautakaupat, rakennustarvikeliikkeet, erikoisliikkeet, paikalliset rakennusliikkeet, urakoitsijat
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 804, 044-5120768
Email: mika.lipsanen@saint-gobain.com

Risto Markkanen, aluepäällikkö, alueet 1, 3, 4

Risto Markkanen, aluepäällikkö, alueet 1, 3, 4

Valtakunnalliset rakennusliikkeet
Hatanpään Valtatie 24
33100 Tampere
Puh. 010 44 22 806, 0400-471442
Email: risto.markkanen@saint-gobain.com

Nina Matero, aluepäällikkö, alueet 1, 3, 4

Nina Matero, aluepäällikkö, alueet 1, 3, 4

Valtakunnalliset rakennusliikkeet
Strömberginkuja 2
00380 Helsinki
Puh. 010 44 22 237, 040-826 0829
Email: nina.matero@saint-gobain.com

Risto Moilanen, aluepäällikkö, alue 8

Risto Moilanen, aluepäällikkö, alue 8

Rautakaupat, rakennustarvikeliikkeet, erikoisliikkeet, paikalliset rakennusliikkeet, urakoitsijat
Kahitie 27
90310 Oulu
Puh. 010 44 22 851, 050-5853515
Email: risto.moilanen@saint-gobain.com

Reima Nieminen, aluepäällikkö, alue 3

Reima Nieminen, aluepäällikkö, alue 3

Rautakaupat, rakennustarvikeliikkeet, paikalliset rakennusliikkeet
Hatanpään Valtatie 24
33100 Tampere
Puh. 010 44 22 635, 040-7257649
Email: reima.nieminen@saint-gobain.com

Kaj Nylund, aluepäällikkö, alue 2

Kaj Nylund, aluepäällikkö, alue 2

Rautakaupat ja rakennustarvikeliikkeet, paikalliset rakennusliikkeet
Rautatehtaankatu 8
20200 Turku
Puh. 010 44 22 841, 0400-525360
Email: kaj.nylund@saint-gobain.com

Mikko Palviainen, aluepäällikkö, alue 1

Mikko Palviainen, aluepäällikkö, alue 1

Rautakaupat ja rakennustarvikeliikkeet, paikalliset rakennusliikkeet
PL 70 (Strömberginkuja 2)
00381 Helsinki
Puh. 010 44 22 348, 0400-937 112
Email: mikko.palviainen@saint-gobain.com